Regulamin

Warunki i procedury handlowe

 

Polski Komfort Sp. z o.o. akceptuje zamówienia pisemne, telefoniczne oraz złożone za pośrednictwem systemu internetowego

Realizacją transakcji handlowych zajmuje się Dział Sprzedaży Polski Komfort Sp. z o.o.. Pozostaje on do dyspozycji w godzinach 8:00 – 16:00.

Dla każdego zamówienia muszą zostać sprecyzowane : ilość, rodzaj towaru oraz sposób jego odbioru. Zamówienie towaru jest traktowane jako zobowiązanie się do jego odbioru. W momencie realizacji zamówienia wystawiana jest faktura Vat.

Jeśli Partner nie posiada kredytu kupieckiego lub wartość zamówienia przekracza aktualny limit kredytu to wystawiana jest faktura pro forma. Faktura pro forma jest ważna 5 dni od daty wystawienia. Po tym okresie zostaje anulowana bez powiadomienia odbiorcy. Anulowanie zamówienia przez Partnera może być dokonane wyłącznie w uzasadnionych przypadkach tylko po uzgodnieniu z Działem Sprzedaży Polski Komfort Sp. z o.o.

Zamawiający po otrzymaniu e-mailem faktury pro forma zobowiązany jest do przekazania Polski Komfort Sp. z o.o. ustalonej kwoty i przesłania potwierdzenia dokonania wpłat. Na tej podstawie wystawiana jest faktura na zamówiony towar. Zaksięgowanie wpłaty na koncie jest podstawą do wysłania towaru.

Przy pierwszym zakupie z rabatem dla firm instalacyjnych niezbędne jest przedstawienie następujących dokumentów potwierdzających prowadzenie dziłalności gospodarczej w branży HVAC.

 

Faktury vat dotyczące towaru wysyłanego przez Polski Komfort Sp. z o.o. wystawiamy po złożeniu oświadczenia, że firma jest płatnikiem VAT w bieżącym roku i upoważnia do wystawienia faktur vat bez podpisu odbiorcy. Wszelkie płatności należy dokonywać na konto Polski Komfort Sp. z o.o. w nieprzekraczalnych terminach podanych na fakturze.

Na wpłaty dokonywane nieterminowo wystawiane są noty odsetkowe.

Aktualne numery kont są umieszczone na fakturze zakupu. 

Dostawa i odbiór towaru

Dział logistyki Polski Komfort Sp. z o.o. pracuje w godzinach od 8:00 do 16:00.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostawa przesyłki/paczki została zrealizowana w ciągu jednego dnia roboczego, zaś palety maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych.

Wysyłka towaru zamówionego do godziny 12:00 realizowana jest tego samego dnia.

Dostawy towarów realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich  DPD.

Reklamacje

 1. Reklamacje zleceń transportowych muszą być zgłoszone do 48 godzin po otrzymaniu przesyłki pod numerm telefonu: 22 798 00 64,  lub na adres: biuro@polskikomfort.pl
 2. Reklamacje mogą dotyczyć:
  • spraw związanych z kradzieżami, zagubieniem, uszkodzeniem lub zniszczeniem przesyłki
  • niezgodności dostaw z fakturą
 3. W przypadku dostaw realizowanych za pośrednictwem spedytora, jeśli nastąpi niezgodność pomiędzy ilością towaru w przesyłce z fakturą lub wagą wymienioną na liście przewozowym a faktycznie otrzymywaną, odbiorca zobowiązany jest sporządzić protokół reklamacyjny z udziałem spedytora i niezwłocznie powiadomić telefonicznie oraz pisemnie Firmę Polski Komfort Sp. z o.o. Protokół reklamacyjny może również dotyczyć:
  • naruszenia taśm firmowych
  • uszkodzenia kartonu
  • jakichkolwiek znamion ingerencji w przesyłkę
  • niezgodności pomiędzy stanem faktycznym, a fakturą zakupu
 4. Brak dostosowania się do niniejszych procedur może spowodować odmowę uznania reklamacji.

 

 

Regulamin sklepu zonecontrol znajduje się pod poniższym linkiem. 

pobierz regulamin