O firmie

 

Zonecontrol.eu to platforma zakupowa firmy Polski Komfort Sp. z o.o.

 

Polski Komfort – 20 lat innowacji w trosce o komfort

Kiedy zaczynaliśmy naszą przygodę w Polski Komfort mieliśmy wizję, że zaproponujemy polskim inwestorom sprawdzone na świecie rozwiązania systemów ogrzewania i klimatyzacji wykorzystujących powietrze jako czynnik energii, zamiast powszechnie stosowanej wody. Ogrzewanie nadmuchowe zadomowiło się w polskich domach, dziś dostępne jest jako ogrzewanie nadmuchowe nowej generacji.

Po ponad 20 latach nasza wizja się nie zmieniła, oczywiście to już nie te same systemy. Dziś są ultra nowoczesne i zaawansowane, naszpikowane technologią a jednocześnie proste i wygodne w codziennej eksploatacji. Nasza oferta została uzupełniona o systemy klimatyzacji i wentylacji oraz pompy ciepła. Obecnie posiadamy wiedzę i umiejętności aby wykonać praktycznie każdą instalację HVAC.

Polski Komfort również zmienił się bardzo, z 20m2o biura na warszawskim Mokotowie przenieśliśmy się do własnej siedziby o powierzchni 1200m2 w podwarszawskiej miejscowości Kolonia Lesznowola. Dysponujemy własną pracownią projektową, zapleczem serwisowym i ogromnym magazynem. Klientów zapraszamy do wygodnej sali konferencyjnej a w budynku można zapoznać się z działająca instalacją systemu ogrzewania i klimatyzacji.

 

www.polskikomfort.pl